Світ

Пірати напали на судно в Гвінейській затоці

Пірати напали на судно в Гвінейській затоці

Фото: Dryad Global Судно для перевезення рідких хімічних речовин JANE йде під прапором Маршаллових островів

Це вже шоста за рахунком піратська атака на кораблі в Гвінейській затоці за останні шість днів.

У Гвінейській затоці пірати атакували судно для перевезення рідких хімічних речовин JANE, що йде під прапором Маршаллових островів. Про це повідомив портал Dryad Global, що спеціалізується на питаннях безпеки на морі, в середу, 11 листопада.

Зазначено, що пірати намагаються висадитися на борт судна, яке перебуває у відкритому морі за 70 морських миль на південний схід від бенінського порту Котону. Чисельний склад екіпажу і громадянство його членів не розкривається.

Це вже шоста за рахунком піратська атака на судна в Гвінейській затоці за останні шість днів.

Гвінейська затока є на поточний день найбільш небезпечною зоною світового океану через загрозу з боку піратів. За даними Міжнародного морського бюро (IMB), за перші дев’ять місяців поточного року в Гвінейській затоці в заручники піратами було захоплено з бортів суден 80 моряків, або 95% від загальної кількості усіх викрадених на морі людей.

Минулого тижня стало відомо, що в Гвінейській затоці пірати напали на танкер NAFELI II, в екіпажі якого є українські моряки. Напад на судно під прапором Панами стався приблизно за 170 кілометрів від берегів Нігерії.

В Україну з полону піратів повернулися шестеро моряків

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар