Світ

Пєсков заявив про розбіжності з Туреччиною щодо Карабаху

Пєсков заявив про розбіжності з Туреччиною щодо Карабаху

Фото: Getty Images Турецьких миротворців в Карабасі не буде, запевнили в Кремлі

Позиції Росії і Туреччини щодо методу врегулювання конфлікту розходяться. Миротворці в Карабасі будуть тільки російські, запевнив Пєсков.

У Росії і Туреччини різні точки зору на способи врегулювання карабаського конфлікту, заявив у четвер, 12 листопада, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише Интерфакс.

За його словами, низка країн ЄС, ООН і Росія є прихильниками врегулювання конфлікту політико-дипломатичними методами, тоді як «Туреччина дотримується іншої точки зору».

Він вкотре заявив, що миротворцями в Нагірному Карабасі будуть виключно росіяни.

«Ми як і раніше виходимо з того, що миротворцями виступають російські військові, які вже дислокуються в зоні зіткнення сторін, а взаємодія з турецькими військовими буде в рамках моніторингового центру, який буде розташований на території Азербайджану», — сказав представник Кремля.

Він наголосив, що «поле для обговорення (питання про турецьких миротворців — ред.) є завжди, але ця тема не обговорювалася».

Пєсков зазначив, що для розміщення турецьких миротворців в Нагірному Карабасі потрібна згода Єревана і Баку.

При цьому CNN Turk повідомляє, що глава Міноборони Туреччини Хулуси Акар заявив, що Анкара має намір відправити своїх миротворців для спостереження і контролю виконання мирної угоди в Нагірному Карабасі.

За його словами, Туреччина «займе місце» в спільній з Росією миротворчій місії.

Як відомо, напередодні Росія і Туреччина підписали протокол про створення спільного центру для контролю за режимом припинення вогню в Нагірному Карабасі, який буде розміщений в Азербайджані.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар