Світ

Пєсков заявив про нерозуміння опонентами «Мінська-2»

Пєсков заявив про нерозуміння опонентами "Мінська-2"

Фото: peoples.ru Пєсков вважає, що всі, окрім Росії, неправильно розуміють мінські угоди

Провідні дипломати світу неправильно трактують текст мінських угод, вважають у Кремлі.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков поскаржився на нерозуміння у світі мінських угод, пише ТАСС у п’ятницю, 11 лютого.

Так він прокоментував слова постпреда США при ООН Лінди Томас-Грінфілд, яка сказала, що мінські угоди передбачають відхід РФ із Криму.

«Давайте все-таки застереження називати застереженнями і давайте сподіватися до останнього, що йдеться про застереження. Але те, що, дійсно, провідні дійові особи світової дипломатії мають проблеми з прочитанням дуже короткого і граничного чіткого тексту мінського комплексу заходів, це очевидно… Звідси такі помилки, звідси неточності, які ведуть до концептуального нерозуміння того, що відбувається з боку наших опонентів. Звідси нездатність дуже кваліфіковано високопоставлених політрадників глав держав мінської «четвірки» прочитати один і той же текст і винести з нього одне й те саме розуміння», — заявив Пєсков.

Також він вкотре звинуватив Україну у небажанні виконувати мінські угоди.

«Насправді завдання не потрібно ускладнювати. Завдання — це забезпечити реалізацію мінського комплексу заходів, абсолютно чітко прописаного в певній послідовності, де зафіксовані зобов’язання сторін. Завдання в цьому. Поки не вдалося учасникам переговорів наблизитися до виконання цього завдання», — сказав Пєсков.

За його словами, українська сторона «робить все, в різних інтерпретаціях, для того, щоб не виконувати ті зобов’язання, які за нею зафіксовані».

Нагадаємо, 10 лютого у Берліні відбулися переговори політрадників Нормандії. Вони тривали дев’ять годин, але сторони не дійшли будь-якої угоди. Новий раунд переговорів планується у березні.

Джерело

Залишити коментар