Світ

Пєсков заявив про «масовий антиросійський психоз»

Пєсков заявив про "масовий антиросійський психоз"

Фото: пресс-служба Кремля

Останнім часом з’явилася напруженість з цілою низкою держав — не з ініціативи РФ, скаржиться Пєсков.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у вівторок, 20 квітня, закликав низку країн відмовитися від «масового антиросійського психозу», повідомляє ТАСС.

«Закликаємо всіх заспокоїтися, відмовитися від масового антиросійського психозу і конструктивно, спокійно вести діалог для того, щоб подолати ті розбіжності, які є», — сказав він.

Пєсков вважає, що багато країн безпідставно звинувачують Москву в будь-якій хакерській атаці. «Росія завжди реагує на якісь недружні випади, ми цього терпіти не можемо. Але ми залишаємося відкритими до діалогу», — сказав Пєсков.

Також він поскаржився на напруженість з цілою низкою держав. «Дійсно, між Москвою і низкою країн останнім часом виникає певна напруженість. Росія аж ніяк не є ініціатором цієї напруженості», — говорить представник Кремля.

«У цілому лінія на недружній вплив на Росію, тиск, спроби стримувати, вони відчуваються, помітні неозброєним поглядом. Ми дуже жалкуємо в зв’язку з цим, тому що Росія була і залишається відкритою для шанобливого діалогу, заснованого на принципах взаємного врахування позицій та терпимості до тих розбіжностей у поглядах, які можуть траплятися», — сказав він.

Пєсков додав, що для того, щоб такі «нападки» припинилися, потрібна «адекватна політична воля» з боку Заходу.

Як відомо, днями Росія і Чехія обмінялися великим витуренням дипломатів. А до цього — зі США.

Джерело

Залишити коментар