Світ

Підводний човен США зіткнувся з невідомим об’єктом у Тихому океані

Підводний човен США зіткнувся з невідомим об'єктом у Тихому океані

Фото: iStock Атомний підводний човен USS Connecticut (SSN-22) зіткнувся з невідомим об’єктом

Субмарина самостійно повертається в порт, її стан оцінюється як безпечний і стабільний.

Американський підводний човен з ядерною установкою під час занурення зіткнувся з невідомим об’єктом в міжнародних водах у західній частині Тихого океану. Про це в четвер, 7 жовтня, повідомляє телеканал CNN з посиланням на ВМС США.

«Підводний човен перебуває в безпечному і стабільному стані. Ядерна силова установка USS Connecticut і внутрішні приміщення не постраждали і залишаються повністю працездатними. Буде проведено розслідування інциденту», — йдеться в повідомленні відомства.

При цьому, при зіткненні постраждали 11 моряків на борту підводного човна.

«Травм, що загрожують життю, немає», — сказали у ВМС США.

З яким конкретно об’єктом зіткнувся плавзасіб, поки незрозуміло. Представники флоту мають намір провести розслідування, щоб з’ясувати причини інциденту.

Підводний човен USS Connecticut (SSN-22) зараз прямує до Гуаму та збирається туди прибути протягом наступного дня.

Підводний човен, що базується на військово-морській базі Кітсап-Бремертон у штаті Вашингтон, було розгорнуто 27 травня в Тихому океані. USS Connecticut — один з трьох човнів класу «Морський вовк». Поряд з USS Sea Wolf (SSN-21) і USS Jimmy Carter (SSN-23), USS Connecticut є одним з найбільш боєздатних і добре оснащених підводних човнів американського військового-морського флоту.

Нагадаємо, на початку серпня російський атомний підводний човен Орел на деякий час втратив хід біля узбережжя Данії. Екіпаж данського сторожового засобу Діана, який супроводжував групу з трьох російських кораблів, назвав ситуацію «драматичною».

Джерело

Залишити коментар