Політика

Партія Медведчука знає, як вивести країну з нинішнього Хаосу, – Гаврилова

Партія Медведчука знає, як вивести країну з нинішнього Хаосу, – Гаврилова

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Результати місцевих виборів чітко продемонстрували, що Зеленський і партія «Слуга народу» не виправдали очікування значної частини жителів України. Ці люди на виборчих дільницях підтримали партію Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя».

Таку думку висловила політична оглядачка Ірина Гаврилова в ефірі телеканалу «112 Україна».

За словами експерта, запорукою успіху ОПЗЖ стало те, що ця партія послідовно реалізовує свої програмні цілі, і не відступає від своїх принципів.

«Партія влади не виправдала надій більшості населення. І ці голоси цілком природно перетікають до «Опозиційної платформи». Тому що, фактично саме ця партія пропонує якусь альтернативу нині існуючому хаосу і беззаконню. Тільки ця партія продовжує говорити про те, що необхідний мир на Донбасі, і робить все, щоб його домагатися. Тільки ця партія говорить про те, що неможливо продавати українську землю. Навіть не просто продавати, а здавати її за безцінь, як це зробили наші «зелені» товариші», – зазначила Ірина Гаврилова.

Політичний оглядач також додала, що логічним підсумком місцевих виборів стало те, що, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) партія Медведчука вже лідирує в Парламентській гонці.

«У будь-якому випадку на перше місце поки що виходила партія ОПЗЖ. Ми посилаємося на офіційне опитування. Це не наша з вами думка на кухні, не якісь там екзит-поли, не якісь приватні блогерські твердження. Це все-таки офіційна позиція, яка заснована на підсумках виборів», – підкреслила Ірина Гаврилова.

Источник

Залишити коментар