Світ

Папа Римський виступив проти «метастазів» в Україні

Папа Римський виступив проти "метастазів" в Україні

Фото: Vatican News Папа Римський неодноразово висловлював підтримку Україні

Папа Франциск виголосив урочисте благословення місту Риму та миру з лоджії базиліки Святого Петра вперше після дворічної перерви.

Папа Римський Франциск у традиційному різдвяному зверненні виступив проти поширення «метастазів конфлікту» в Україні. Про це повідомляє Vatican News у суботу, 25 грудня.

«Стань світлом і підтримкою для тих, які вірять та діють, прямуючи також і проти течії, на користь зустрічі та діалогу, і не дозволь, аби в Україні поширювалися метастази злоякісного конфлікту», – таку молитву Папа сказав, зокрема, у різдвяному посланні Urbi et Orbi (До граду та світу).

Папа Франциск виголосив урочисте благословення з лоджії базиліки Святого Петра у Ватикані вперше після дворічної перерви. Востаннє цей урочистий захід проходив у такій формі на Різдво 2019, адже подальші великодні та різдвяні святкування проходили в умовах суворих карантинних обмежень.

Тепер же знову все відбувалося за звичним протоколом. Паломники, що зібралися на площі Святого Петра, незважаючи на дощову погоду, з ентузіазмом привітали Папу, який опівдні з’явився в лоджії.

Оркестри Папської Швейцарської Гвардії та італійських карабінерів виконали державні гімни Італії та Ватикану, після чого глава Католицької церкви виголосив різдвяне послання.

Раніше у грудні Папа Римський підтримав «дорогу» Україну. Франциск заявив, що він молиться за Україну та за врегулювання напруженості через серйозний міжнародний діалог.

Джерело

Залишити коментар