Політика

«Опозиційна платформа – За життя» : В Одесі на 24.00 суботи заблоковано роботу міської ТВК та Приморської районної комісії

"Опозиційна платформа – За життя" : В Одесі на 24.00 суботи заблоковано роботу міської ТВК та Приморської районної комісії

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

14 листопада була заблокована робота Одеської міської територіальної виборчої комісії. У зв’язку з тим, що голова комісії захворів на коронавірус, в комісії була проведена заміна. Про це повідомила прес-служба партії «Опозиційна платформа – За життя».

Але секретар комісії та попередній голова комісії забрали печатку, не передають документи новому голові, блокують заміну членів 4 дільничних комісій від ОПЗЖ.

Кандидат в мери від «Опозиційноъ платформи – За життя» Микола Скорик у коментарі журналістам наголосив, що ситуація, що склалася, спрямована на зрив виборчого процесу в місті.

«Новому голові комісії не дають прийняти присягу і приступити до своїх обов’язків. Попередній голова зник у невідомому напрямку. На жаль, поліція не проявляє завзяття у частині пошуку зниклих членів виборчої комісії. Ми всі розуміємо, що за блокуванням роботи міської ТВК, яка повинна працювати в режимі безперервного засідання до 0:00 неділі, стоїть команда нинішнього мера. Те ж саме відбувається у Приморській ТВК на низці інших», – сказав Микола Скорик.

Як розповів довірена особа Миколи Скорика Роман Сеник, у Приморській ТВК не проводять заміни в дільничних комісіях.

«Не відкривають засідання комісії, не проводять заміни в дільничних виборчих комісіях і ставлять під загрозу виборчий процес. Тому що якщо не провести заміни, на ДВК може не бути кворуму. Всі суб’єкти виборчого процесу мають право замінити своїх представників у ДВК. Це право утискається як міською виборчою комісією, так і Приморською районною», – підкреслив Роман Сеник.

"Опозиційна платформа – За життя" : В Одесі на 24.00 суботи заблоковано роботу міської ТВК та Приморської районної комісії

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Павленко, який також був присутній на місці подій, зазначив, що те, що відбувається в комісіях Одеси, нагадує явний саботаж і є порушенням виборчого законодавства, за яке передбачено адміністративне і кримінальне покарання.

«Це саботаж з боку голови комісії та секретаря. На місці працює поліція, написані заяви», – сказав Юрій Павленко.

Источник

Залишити коментар