Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Рейдерський переворот у Запорізькій обласній раді буде зупинено в судах

"Опозиційна платформа - За життя": Рейдерський переворот у Запорізькій обласній раді буде зупинено в судах

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Рейдерський переворот у Запорізькій обласній раді буде зупинено в судах. Про це заявили в Запорізькій обласній організації «Опозиційної платформи – За життя».

Наводимо текст заяви, розміщеної на сайті політсили дослівно:

Минулого тижня більшість депутатів Запорізької обласної ради обрали Віталія Толочека своїм Головою і затвердили його заступників. Однак такий прояв демократії та місцевого самоврядування не сподобався владі. Тому до візиту Зеленського в Запоріжжі його васали вирішили організувати подарунок — здійснити рейдерський переворот в облраді.

У ніч з середи на четвер у приміщенні обласної ради була організована «сходка», на якій, сховавшись від ЗМІ та громадян, підконтрольні владі депутати влаштували «перепризначення» керівництва облради. У хід знову були пущені масові порушення та фальсифікації. Депутатам роздавали кольорові ручки для «таємного» голосування. Вимагали віддати голоси за нав’язані «слугами» кандидатури. Головував на цій сходці ексгубернатор Віталій Боговін, незважаючи на те, що на той момент у Запорізькій обласній раді вже було законне керівництво.

«Опозиційна платформа — За життя» вважає проведену під керівництвом Боговіна нічну сходку в будівлі Запорізької обласної ради незаконною. Результати цієї так званої «сесії» ми не визнаємо. Позови про незаконне обрання голови облради, його заступників будуть подані у суди.

Ми будемо відстоювати право Запоріжжя на місцеве самоврядування. Не допустимо, щоб влада, яка втратила довіру громадян, знищувала українську демократію!

Джерело

Залишити коментар