Політика

«Опозиційна платформа — за життя»: ОП Зеленського виставив на весь світ свою безпорадність і некомпетентність

"Опозиційна платформа - за життя": ОП Зеленського виставив на весь світ свою безпорадність і некомпетентність

В ОПЗЖ заявили про намір чинної влади фальсифікувати результати місцевих виборів Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Офіс президента Володимира Зеленського виставив на весь світ свою безпорадність і некомпетентність. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи – За життя», оприлюдненій на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

Зе-влада втратила півтора року і ні на крок не наблизилася до мирного врегулювання. Як виявилося, головною перешкодою для переговорів була відсутність спеціального представника США по Україні. Виявляється, що через відсутність «пастуха» «вівці» у Зе-адміністрації не змогли прийняти жодного рішення. Тепер, за заявами представників Офісу Зеленського, вони будуть просити про його якнайшвидше призначення новою адміністрацією Білого дому. Вони хочуть доповідати про хід переговорів у Мінському форматі, ситуації у Нормандській четвірці і приймати директиви.

Зе-команда не в змозі керувати країною і живе за вказівкою іноземних представництв. Там «слуги» шукають підтримки і туди, як і попередній режим Порошенка, бігають радитися перед прийняттям рішень. Тепер, не бажаючи виконувати Мінські угоди й Паризькі домовленості Нормандської четвірки, Зе-влада сподівається сховатися за «американського спецпредставника».

Не поважаючи ні себе, ні власний народ, своєю заявою про «спецпредставника» ОП Зеленського ганебно виставив на весь світ свою безпорадність, некомпетентність і неоколоніальні комплекси.

Нинішня українська влада цілеспрямовано знищує суверенітет і міжнародну суб’єктність України. Вони здали під контроль іноземних кредиторів економічну, соціальну, фінансово-банківську політику і правоохоронні структури. Готуються здати суди, здати землю і стратегічні підприємства. Зе-команда робить Україну пішаком у геополітичній боротьбі. Через це не буде ні миру, ні економічного розвитку.

Україні не потрібні «пастухи» і «вівці». Україні потрібна влада, яка виконає свої обіцянки перед українським народом.

Источник

Залишити коментар