Політика

Опозиційна платформа — За життя: Обшуки в Одесі — провокація, організована Трухановим для того, щоб за підтримки влади, СБУ та націонал-радикалів утриматися в мерському кріслі

Опозиційна платформа - За життя: Обшуки в Одесі - провокація, організована Трухановим для того, щоб за підтримки влади, СБУ та націонал-радикалів утриматися в мерському кріслі

«Опозиційна платформа — За життя»

Обшуки в Одесі — провокація, організована Геннадієм Трухановим для того, щоб за підтримки влади, Служби безпеки України і націонал-радикалів утриматися в мерському кріслі. Про це йдеться в заяві політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Далі подаємо текст дослівно:

11 листопада представники Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ не маючи відповідної постанови суду, з використанням силової підтримки провели обшуки в приймальні народного депутата України VIII скликання Дмитра Голубова.

Очевидно, що такі дії є помстою Дмитру Голубову за його підтримку кандидата від «Опозиційної платформи – За життя» Миколи Скорика, а також спробою залякати інших учасників виборчого процесу та громадських діячів.

У тому, що це саме замовлення немає ніякого сумніву, оскільки кримінальна справа, за якою проводився обшук було порушено тільки 10 листопада 2020 року з подачі чинного мера Одеси Геннадія Труханова, який є головним вигодоодержувачем цієї брудної політичної провокації.

Це вже не перший випадок прямої співпраці Геннадія Труханова з радикально-націоналістичними угрупованнями на чолі з вбивцею Стерненком і покривають це злочинне співробітництво Державні силові структури.

Всього кілька місяців тому праворадикали і підконтрольна Труханову «Муніципальна варта» прямо в центрі Одеси напали на народного депутата України Тетяну Плачкову, Богдана Гіганова і знімальну групу телеканалу ZIK. За ці бандитські дії ніхто так і не був притягнутий до відповідальності, і тепер спостерігаючи «плідну роботу» одеських силовиків на благо Труханова стає остаточно зрозуміло — чому.

Та готовність, з якою чинна влада підтримала сьогоднішню відверту і злочинну махінацію свідчить, що вона, по-перше, готова йти на будь-які дії і вступати в будь-які союзи для того, щоб не допустити перемоги представника «Опозиційної платформи – За життя» в Одесі, а по-друге, Геннадій Труханов має всі підстави побоюватися неминучої поразки в другому турі виборів мера міста Одеси.

Источник

Залишити коментар