Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Комплексом неповноцінності і запопадливістю перед західними політиками влада принижує Україну

"Опозиційна платформа - За життя": Комплексом неповноцінності і запопадливістю перед західними політиками влада принижує Україну

В ОПЗЖ заявили про намір чинної влади фальсифікувати результати місцевих виборів Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Комплексом неповноцінності та запопадливістю перед західними політиками команда президента Володимира Зеленського принижує Україну. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя» , яку розміщено на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

Зе-владу не цікавлять закони, Конституція і точка зору українського народу. Ними рухає бажання сподобатися й догодити західним політикам. Ще остаточно не підраховані голоси на президентських виборах у США, а Зе-команда вже поспішає засвідчити свою відданість нинішньому лідеру американських виборів.

Українська поліція закрила справу про можливе втручання колишнього віце-президента США Джо Байдена у діяльність генерального прокурора Віктора Шокіна. Кон’юнктура змінилася, і тепер допомагати Дональду Трампу українська влада більше не готова.

Зе-влада перетворюється на запопадливу колоніальну тимчасову адміністрацію. Догідливо приймаються до виконання бажання зовнішніх кредиторів, на вимогу іноземних політиків відкриваються і закриваються кримінальні справи. За зовнішньою вимогою ростуть тарифи, руйнується вітчизняна медицина і закриваються школи. Соросята-«управлінці» отримують мільйонні зарплати у державних компаніях, тоді як український народ живе у злиднях. З іноземними посольствами влада обговорює розпуск Конституційного Суду, передає під зовнішній контроль судову й антикорупційну систему. Зе-адміністрація позбавляє український народ шансів на мир, розвиток і нормальне життя і, по суті, передає країну під зовнішнє управління.

На сьогодні «Опозиційна платформа — За життя» залишається єдиною політичною силою, що відстоює суверенітет, права й інтереси українських громадян. Ми доб’ємося, щоб антинародний курс, надиктований зовнішніми кредиторами, був змінений. Щоб в Україні виконували українську Конституцію і Закони.

Ми повернемо країні мир і єдність!

Источник

Залишити коментар