Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Жалюгідні спроби Крістіни Квін виправдатися за те, що зовнішнє управління США привело Україну до катастрофи, є брехнею і маніпуляцією

"Опозиційна платформа - За життя": Жалюгідні спроби Крістіни Квін виправдатися за те, що зовнішнє управління США привело Україну до катастрофи, є брехнею і маніпуляцією

«Опозиційна платформа — За життя»

Жалюгідні спроби заместителя Глави Місії США в Україні Крістіни Квін виправдатися за те, що зовнішнє управління США привело Україну до катастрофи, є брехнею і маніпуляцією. Про це йдеться в заяві політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», яка опублікована на сайті політсили.

Далі подаємо текст дослівно:

Тимчасова повірена у справах США в Україні Христина Квін на онлайн-форумі коаліції «Реанімаційний пакет реформ» Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса» зробила низку заяв, які не можна сприймати інакше як повне ігнорування реальності, втручання у внутрішні справи України та промивання мізків.

Так, вона заявила: «Зараз є голоси, які говорять про те, що ззовні намагаються управляти внутрішніми справами України. І цей наратив є нечесним, тому що він перевертає все з ніг на голову. Західні партнери підтримують Україну і, зокрема, ті цілі, які стоять перед українським урядом і українськими громадянами. Це можна побачити з наших публічних заяв».

Із заяв посольства США ми бачимо, що та сама Квін викликає до себе українського міністра охорони здоров’я і дає йому вказівки, яку вакцину можна закуповувати, а яку – не можна.

Ми бачимо, що це західні політики на чолі з США за підтримки п’ятої колони соросят прагнуть взяти під свій повний контроль антикорупційні органи і суди в Україні. Ці дії є настільки очевидними, що керівник посольства США змушена навіть на форумі в оточенні своїх однодумців виправдовуватися і давати якісь пояснення.

Але ці спроби пояснити, що ніякого зовнішнього управління Україною з боку США немає, а цей «наратив є нечесним», здатні викликати в українців лише сміх.

Причому зовнішнє управління проявляється так системно, що заокеанські ляльководи претендують на те, щоб не тільки впливати на окремі кадрові призначення або ціною життя українських громадян лобіювати придбання американських медичних препаратів, а й визначати і нав’язувати стратегічні пріоритети політики України.

Євроатлантична інтеграція, яку нав’язали Україні представники в першу чергу Сполучених Штатів Америки, є односторонньою: євроатлантична спільнота може впливати на Україну в будь-який момент і в будь-якому обсязі, а ось вплив України на країни НАТО відсутній в принципі. Але замість того, щоб на форумі «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса» обговорювати цей обурливий факт знищення українського суверенітету і незалежності, Крістіна Квін намагається у всіх бідах сьогоднішньої України звинуватити Росію. Ну і, зрозуміло, корупцію, для «ефективної» боротьби з якою, на думку США, треба негайно віддати американським «господарям» повний контроль над суверенітетом України.

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін чомусь вважає себе вправі говорити про «дезінформацію, яка поширюється … союзниками Росії, які також сидять і у Верховній Раді України». В Україні, на відміну від Сполучених Штатів Америки діє система прямих, демократичних виборів, і народними депутатами стають тільки ті, за кого проголосував український народ. І ці вибори проходять без масштабних фальсифікацій, за якими захоплено стежить сьогодні весь світ, не розуміючи, як цю країну ще кілька років тому хтось всерйоз міг вважати зразком демократії.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що сьогодні, в умовах пандемії, краху економіки, знищення соціальних гарантій, тарифного геноциду та медичного колапсу, який виник в першу чергу в результаті лобійованих Сполученими Штатами псевдореформ Супрун і про який ми попереджали задовго до появи коронавіруса, перед нашою країною стоять інші виклики, спровоковані результатами зовнішнього управління Україною з боку США. І нікчемні спроби представника Сполучених Штатів виправдати і применшити роль цієї держави в катастрофі, що спіткала Україну, ми вважаємо цинічною брехнею і маніпуляцією.

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від Міністерства закордонних справ вручити ноту протесту представнику посольство Сполучених Штатів Америки ноту з вимогою принести вибачення за втручання у внутрішні справи України та образу парламенту незалежної України, яку тимчасова повірена у справах в Україні Крістіна Квін звинуватила у поширенні дезінформації.

У зв’язку з тим, що питання поширення дезінформації, як раптово виявилося, сильно турбує США, «Опозиційна платформа – За життя» вимагає від МЗС України вручити представникам США ноту, в якій вимагати принести офіційні вибачення за зловмисне поширення дезінформації про нібито постачання радіолокаційних систем «Кольчуга» в Ірак. Ця дезінформація була поширена працівником посольства Марі Йованович, яка за наклеп на Україну пізніше була призначена послом США в Україні. Впевнені, якщо США так стурбовані боротьбою з дезінформацією і вважають Україну незалежною і суверенною державою – вони принесуть офіційні вибачення, а завдання нашого високопрофесійного і службовця українському народу та інтересам нашої держави МЗС – домогтися принесення цих вибачень.

Источник

Залишити коментар