Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Інтереси жителів Миколаївщини в облраді повинні представляти ті, хто чесно переміг на виборах

"Опозиційна платформа - За життя": Інтереси жителів Миколаївщини в облраді повинні представляти ті, хто чесно переміг на виборах

В ОПЗЖ заявили про намір чинної влади фальсифікувати результати місцевих виборів Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Інтереси жителів Миколаєва в обласній раді повинні представляти ті, хто чесно переміг на виборах. Про це йдеться в заяві Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа — За життя» , яку розміщено на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Під час цієї виборчої кампанії проти представників нашої партії неодноразово застосовували найбрудніші методи і технології. Однак, незважаючи на протидію влади та регіональних політичних еліт, ОПЗЖ здобула переконливу, безапеляційну перемогу.

Наші опоненти не можуть змиритися з тим, що програли вибори, а тому будь-яким шляхом ‒ вдаючись до наклепів, нахабного обману та маніпуляцій ‒ намагаються дискредитувати нашу політичну силу.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» відповідально заявляє: ми категорично проти будь-яких фальсифікацій. Ми керуємося духом і буквою закону, відстоюємо принципи змагальності та прозорості.

Вважаємо, що інтереси жителів Миколаївщини в обласній раді повинні представляти тільки ті депутати, до яких жителі нашої області виявили найбільшу довіру, ті, хто чесно переміг на виборах.

Ми маємо намір відстоювати правду в законному порядку. За заявою про фальсифікації, які нібито відбувалися під час виборчої кампанії, відкрито судове провадження в Миколаївському окружному адміністративному суді. Переконані, що суд дасть оцінку законності дій того чи іншого кандидата.

Источник

Залишити коментар