Політика

Одеська міська виборча комісія не розпочала роботу, – штаб Миколи Скорика

Одеська міська виборча комісія не розпочала роботу, – штаб Миколи Скорика

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 11:00 15 листопада не розпочала свою роботу, що може призвести до зриву виборчого процесу. Про це на брифінгу заявили представники штабу кандидата в мери Одеси Миколи Скорика, повідомляє прес-служба партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Станом на 11:00 міська виборча комісія не працює, члени комісії не перебувають на робочому місці, відсутні голова комісії, його заступник і секретар. Однак міська виборча комісія повинна регулярно надавати інформацію про явку до ЦВК. Ненадання даних може бути використано для маніпуляції і впливу на результати виборів», – підкреслив Роман Сеник.

Також через відсутність кворуму не може скласти присягу і розпочати виконання своїх обов’язків новий голова комісії, призначений ЦВК.

«Засідання міської виборчої комісії має розпочатися о 20:00. Але, враховуючи те, як поводяться члени, голова і секретар комісії, ми підозрюємо, що засідання може бути зірвано. Якщо це станеться і в ситуацію не втрутяться правоохоронні органи, то ризик зриву виборів стає вкрай високим», — зазначив Роман Сеник.

Він також повідомив, що команда Миколи Скорика буде вести паралельний підрахунок голосів.

Прес-центр продовжує свою роботу. Протягом дня представники ЗМІ можуть дізнатися оперативні новини про перебіг голосування. Спостерігачі від команди Миколи Скорика працюють на всіх дільницях.

Стежити за останніми новинами з прес-центру «Одеса за чесні вибори» ви можете на YouTube-каналі ОПЗЖ.

Источник

Залишити коментар