Україна

Німеччина полегшила правила в’їзду з України

Німеччина полегшила правила в'їзду з України

Німеччина виключила Україну зі списку країн підвищеного ризику через COVID

Тепер Україна не входить до німецького списку країн підвищеного ризику через епідемію коронавірусу.

Німеччина виключила Україну зі списку країн підвищеного ризику через COVID-19 – тепер для українців діятимуть загальні правила в’їзду до країни. Про це повідомляє DW у суботу, 8 січня.

«Україна знаходилася у списку країн зони високого ризику для ФРН з 10 жовтня 2021 року. В’їзд дозволявся за гострої необхідності або за наявності сертифікату повної вакцинації від COVID-19. При цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати підтвердження реєстрації при в’їзді», — зазначає видання.

Вже з 9 січня спеціальні правила не застосовуватимуться до туристів з України. Українці підлягатимуть лише загальним правилам в’їзду в країну: особи, старші за шість років, зобов’язані надати негативний тест на COVID-19 або сертифікат про повний курс вакцинації, або довідку про нещодавнє одужання.

Напередодні повідомлялося, що Німеччина посилює карантинні обмеження. Тепер у громадському харчуванні потрібно надати докази бустерної вакцинації або негативний результат COVID-тесту та довідку про отримання двох доз вакцини.

Омікрон не є легким захворюванням — ВООЗ

Джерело

Залишити коментар