Світ

Нідерланди послаблюють карантин

Нідерланди послаблюють карантин

Черговий перегляд обмежень обіцяють 8 грудня

У Нідерландах через зниження захворюваності на COVID-19 вирішили послабити строгі обмежувальні заходи і дозволили роботу розважальних закладів, музеїв, бібліотек, кінотеатрів.

Уряд Нідерландів схвалив часткове ослаблення карантину, введене для боротьби з епідемією коронавірусу. Причиною цього стало зниження захворюваності на COVID-19, пише NL Times.

«Цифри все ще занадто високі, але тренд — на зниження, це добре. Ми сподіваємося, що зможемо зробити обережний проміжний крок в середині грудня. Є велика потреба відсвяткувати Різдво», — заявив прем’єр-міністр країни Марк Рютте.

Ослаблення карантину почало діяти з опівночі 17 листопада.

Так, дозволяється робота громадських центрів, бібліотек, театрів, кінотеатрів, музеїв, басейнів, парків розваг. У приміщеннях з сидіннями дозволено перебування не більше 30 відвідувачів, на відкритому повітрі компанії повинні обмежуватися чотирма людьми, а додому можна запрошувати не більше трьох на день. Також рекомендується відвідувачів пускати за попереднім записом.

Ресторани і кафе залишаються закритими. Заборона на масові заходи не знята.

Наступного разу перегляд обмежень обіцяють 8 грудня.

У порівнянні з кінцем жовтня, приріст нових заражень в Нідерландах поступово йде на спад. У той період показники перевищували 10-11 тисяч хворих, а в останній тиждень в країні з населенням близько 17 мільйонів осіб щодня реєструють близько 5-6 тисяч нових хворих.

Нагадаємо, що у Франції різдвяні ялинки визнали товаром першої необхідності і їх можна буде вільно купити навіть в період суворого карантину.

Раніше повідомлялося, що в Туреччині частково ввели комендантську годину. В державі оголосили про нові обмеження для боротьби з пандемією. Серед них — обмеження на пересування у вихідні дні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар