Політика

Нерозуміння ситуації і відсутність елементарної моралі й етики, – Карасьов про «поради» Микичак підприємцям

Нерозуміння ситуації і відсутність елементарної моралі й етики, – Карасьов про "поради" Микичак підприємцям

Політолог Вадим Карасьов Фото з відкритих джерел

Це ж знущання фактично, каже політолог

Заява заступниці міністра охорони здоров’я Ірини Микичак, яка порадила підприємцям шукати додаткові джерела доходу під час карантину, наприклад, іти працювати у лікарні, – абсолютно неграмотна і некоректна, вона свідчить про нерозуміння, що потрібно робити із економікою, сферою послуг, культурною індустрією, які зараз зупинилися.

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Гість ток-шоу, коментуючи заяву заступниці очільника МОЗ Ірини Микичак, яка, нагадаємо, порадила підприємцям, які протестують проти посилення обмежень, під час карантину шукати додаткові джерела доходу, зауважив, що такі слова свідчать про нерозуміння того, що відбувається насправді і що робити із економікою, сферою послуг, культурною індустрією, які зараз зупинилися. А також, продовжив Вадим Карасьов, такі заяви є свідченням відсутності елементарної моралі й етики.

«Ну не можна. Це ж знущання фактично. Будь-яка людина-підприємець може це сприйняти як знущання, тому заява – абсолютно неграмотна і некоректна і з практичної, і з професійної, і морально-політичної точки зору», – наголосив експерт.

Вадим Карасьов зауважив, що проблема не в тому, щоб підприємець знайшов роботу, є питання – чи генеруватиме доходи сфера послуг.

«Проблема ж не тільки в робочих місцях. Проблема в тому, чи будуть генерувати доходи? Це перше. Чи збережемо сферу послуг? І друге – чи збережеться середній клас?» – поцікавився політолог.

Нагадаємо, 14 листопада в Україні почав діяти «карантин вихідного дня». Він передбачає введення жорстких обмежень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, які будуть повторюватися щотижня вихідними.

Зокрема, у цей час забороняється робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Крім цього, не дозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Однак нові обмеження викликали обурення у населення. У зв’язку з цим у кількох містах підприємці та ресторатори вийшли на протест з вимогою скасувати нововведення. 

Натомість у Міністерстві охорони здоров’я порадили підприємцям на час карантину шукати додаткові джерела доходу, наприклад – іти працювати у лікарні. Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Додамо, у травні Світовий банк прогнозував глибоку рецесію світової економіки через коронавірус. У результаті кризи до 60 мільйонів людей по всьому світу можуть опинитися у крайній бідності.

Источник

Залишити коментар