Україна

Названо умову повного локдауну в Україні

Названо умову повного локдауну в Україні

У Кабміні назвали умову запровадження повного локдауну в Україні

Якщо карантин вихідного дня не буде дотримуватися, то уряд буде змушений ввести більш жорсткі обмеження.

Кабміну доведеться ввести повний локдаун, якщо карантин вихідного дня не буде дотримуватися. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу Дом в п’ятницю, 13 листопада.

Немчінов також розповів про компенсації для бізнесу через карантин. Зокрема, Кабмін звернувся до Торгово-промислової палати для того, щоб випадок був визнаний форс-мажорним, і люди, які здають в оренду приміщення або беруть, могли скористатися цим правом для компенсації.

«Люди повинні бути офіційно оформлені, за них повинні отримувати компенсацію їхні роботодавці, які їм виплачують гроші», — пояснив міністр.

Крім того, Кабмін внесе зміни в програми доступного кредитування 5-7-9: бізнесмени зможуть переоформити кредит або отримати безвідсоткові «канікули».

«Якщо не буде в повному обсязі реалізований карантин вихідного дня, на жаль, ми рано чи пізно прийдемо до повного локдауну. А всі оцінки говорять, що це буде дуже плачевно для економіки», — резюмував він.

Нагадаємо, що в Україні новий антирекорд щодо COVID-19. Серед захворілих 388 дітей і 555 медпрацівників. У лікарні госпіталізовано 1 587 осіб.

Також Степанов розповів про прийдешній колапс медсистеми. Якщо люди не дотримуватимуться карантину, то вже через місяць в лікарнях закінчаться місця, і нових хворих на COVID-19 буде нікуди приймати.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар