Україна

Названо області з найбільшим поширенням COVID-19

Названо області з найбільшим поширенням COVID-19

У МОЗ розповіли про епідситуацію в регіонах

Жодна область не готова до ослаблення карантину. Найгірша ситуація спостерігається в Чернівецькій, Житомирській та Сумській областях.

Ситуація з поширенням коронавірусу станом на середу, 18 листопада, не дозволяє послаблювати карантин в жодній області України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що найгірша ситуація з готовністю до ослаблення обмежень — на Буковині, в Житомирській і Сумській областях.

За даними Міністерства охорони здоров’я, до ослаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: в Чернівецькій області — 648,0 (+), в Житомирській області — 647,0 (+), в Сумській області — 633,9 (+).

Найнижчий показник захворюваності: в Кіровоградській області — 117,2 (+), у Вінницькій області — 191,2 (-) і в Луганській області — 193,1 (-).

Нагадаємо, за останню добу в Україні коронавірус підтвердився у 12 496 осіб.

Також повідомлялося, що в Херсоні військові взяли під охорону три COVID-лікарні. Нацгвардійці стежитимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів в режимі цілодобової охорони.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар