Світ

Названий час переговорів Байдена та Путіна

Названий час переговорів Байдена та Путіна

Фото: White House Байден сьогодні переговорить із Путіним

Лідери двох країн переговорять у суботу увечері. Ініціатором переговорів виступила американська сторона.

Президенти Росії Володимир Путін та США Джо Байден домовилися провести телефонну розмову у суботу, 12 лютого. Про це повідомив журналістів прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.

Зазначається, що розмова відбудеться з ініціативи американської сторони.

«Справді, американська сторона попросила про розмову з президентом Путіним, і завтра (у суботу) увечері за московським часом планується розмова двох президентів», — сказав представник Кремля.

Пєсков наголосив, що «запиту передувало письмове звернення американської сторони».

У свою чергу, у Білому домі також підтвердили розмову, зазначивши, що вона відбудеться в суботу вранці (з урахуванням різниці в часі, в Москві це буде вечір).

«Вони говоритимуть у суботу вранці. Росія запропонувала зателефонувати у понеділок. Ми виступили із зустрічною пропозицією — у суботу, і вони погодилися», — сказав агентству Reuters представник Білого Дому.

Точніший час переговорів не повідомляється.

Нагадаємо, про розмову лідерів двох країн, що готується, напередодні заявив помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван. Проте подробиці не були відомі.

Також повідомилося про телефонні переговори президентів Франції та РФ Еммануеля Макрона та Володимира Путіна. Розмова може відбутися у суботу, 12 лютого.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Байден у ході переговорів із лідерами низки країн Євросоюзу та НАТО у п’ятницю, заявив їм, що напад РФ на Україну розпочнеться 16 лютого.

Джерело

Залишити коментар