Україна

На Волині прикордонники перехопили два дрони із цигарками

На Волині прикордонники перехопили два дрони із цигарками

Фото: Госпогранслужба Украины Цей «сигаретний борт» перевозив 500 пачок сигарет

Безпілотники і тютюнові вироби доставлені до підрозділу. Встановлюється коло причетних до незаконної діяльності осіб.

У Волинській області прикордонники Луцького загону перехопили партію сигарет, яку зловмисники мали намір переправити за допомогою безпілотників. Про це повідомляє Держприкордонслужба у четвер, 12 листопада.

Так, приблизно опівночі прикордонний наряд зафіксував літаючий об’єкт, який переміщався уздовж українсько-польського кордону.

Прикордонники одразу повідомили про даний факт в підрозділ протиповітряної оборони ЗСУ, а також повідомили польським колегам і організували пошукові заходи. Незабаром за допомогою тепловізора вдалося виявити літальний апарат, який знижувався. В ході пошуку за кілька сотень метрів від держкордону було виявлено гексокоптер і 200 пачок сигарет, прикріплених до нього.

Однак, пошукові заходи на цьому не припинилися, і вже з настанням світанку прикордонникам вдалося знайти ще один «сигаретний борт». Цього разу в лісовому масиві було виявлено квадрокоптер і 500 пачок сигарет.

Безпілотники і тютюнові вироби доставлені до підрозділу. Наразі встановлюється коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Раніше на Львівщині знайшли цілий парк дронів контрабандистів. Безпілотні літальні апарати ймовірно використовувалися для перевезення тютюнових виробів в країни Євросоюзу.

На Закарпатті прикордонники зі стріляниною зупинили контрабандистів

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар