Світ

На Соломонових островах заборонять Facebook

На Соломонових островах заборонять Facebook

Фото: solomontimes.com Заборона Facebook виникла після «образливих висловлювань на адресу міністрів»

Кабмін погодився заборонити найбільшу в світі соціальну мережу Facebook на Соломонових островах. Цей захід буде тимчасовим.

Кабінет міністрів острівної держави в південно-західній частині Тихого океану Соломонові острови підтримав рішення про повну заборону діяльності соціальної мережі Facebook в країні через образи на адресу уряду, пише Solomon Times.

Дану пропозицію вніс прем’єр-міністр країни Манассе Согаваре і міністр зв’язку і авіації Пітер Шанель Аговака.

Заборона на роботу американської компанії на території островів буде тимчасовою. Пов’язана вона з «неоднозначними і спірними публікаціями», в яких були образи на адресу місцевого уряду.

«Образливі висловлювання щодо міністрів, прем’єр-міністра, наклеп на них — все це викликає занепокоєння… Використання інтернету зараз на Соломонових островах необхідно належним чином регулювати, щоб захистити нашу молодь від шкідливого контенту», — наголосив Аговака.

Як зазначає видання, заборона не торкнулася ЗМІ Соломонових островів.

Facebook, найбільша платформа соціальних мереж в світі, налічує 2,4 мільярда користувачів. Відомо, що на сьогодні Facebook заборонений в Китаї, Ірані і КНДР.

Нагадаємо, що Facebook видалив групу прихильників Трампа за заклики до насильства.

Також повідомлялося, що експерти підрахували кількість користувачів соцмереж в світовому масштабі. Щодня до вже існуючих активних користувачів приєднуються в середньому близько двох мільйонів нових.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар