Україна

На Рівненщині лікарі рятують підлітків після наркотичної вечірки

На Рівненщині лікарі рятують підлітків після наркотичної вечірки

Фото: gurt.org.ua Лише один підліток у значно кращому стані, оскільки батьки здогадалися промити йому шлунок

Двох пацієнтів у важкому стані транспортували в Рівненську обласну дитячу лікарню.

У Рівненській області четверо неповнолітніх були госпіталізовані в лікарню у важкому стані після вживання наркотиків під час спільної вечірки. Про це напередодні повідомив регіональний центр екстреної медичної допомоги.

«20 березня, на лінію 103 (о 3:08, о 4:04 і о 4:19) надійшло кілька ідентичних викликів. Медичної допомоги потребували неповнолітні з села Федорівка, Гощанського району. Бригади Гощанської підстанції екстреної медичної допомоги прибули за вказаними адресами. У пацієнтів у віці 15-17 років були однакові симптоми. Неповнолітні під час спільної вечірки вживали небезпечні для організму наркотичні речовини (амфетамін і метадон)», — йдеться в повідомленні.

Після наданої медичної допомоги працівники швидкої транспортували трьох пацієнтів у непритомному стані в Гощанську центральну районну лікарню в реанімаційне відділення. Четвертого привезли батьки. Одного пацієнта медики підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Четвертий підліток в значно кращому стані, оскільки батьки промили йому шлунок відразу як тільки помітили, що синові погано.

Близько 6 ранку 20 березня двох неповнолітніх пацієнтів у важкому стані транспортували в Рівненську обласну дитячу лікарню. Одному з них лікарі ввели антидот. З’явилася м’язова активність, проте він залишався в комі.

Про подію повідомили в поліцію.

Раніше в Кривому Розі 15-річна дівчинка випила 40 таблеток анальгетика. Її доставили в лікарню №8 у важкому стані. Лікарі діагностували отруєння.

Джерело

Залишити коментар