Україна

На Одещині морпіхи «захопили» аеродром

На Одещині морпіхи "захопили" аеродром

Фото: facebook.com/35obrmp Навчання морпіхів в Одеській області

Морпіхи за легендою навчань в умовах активної протидії «противника» здійснили марш в один із морських портів та захопили його.

На Одещині пройшли батальйонно-тактичні навчання окремого батальйону бригади морської піхоти. Про це повідомляє прес-служба командування морської піхоти ЗСУ.

За сигналом батальйон був піднятий за тривогою, частково доукомплектований військовослужбовцями оперативного резерву, завантажився на бойову техніку та вирушив у район очікування.

За легендою навчань, морпіхи в умовах активної протидії «противника» здійснили марш до одного з морських портів.

Забезпечивши його оборону, основні сили батальйону вийшли у певний район місцевості й у зустрічному бою з ходу захопили та зачистили аеродром, який перебував під контролем сил умовного противника.

У районі аеродрому морпіхи обладнали нові позиції та перейшли до кругової оборони. Незважаючи на активну протидію диверсійно-розвідувальних груп, особовий склад успішно виконав поставлене завдання та забезпечив висадку повітряного десанту своїх підрозділів.

За оцінками посередників та керівника навчань, військовослужбовці діяли впевнено та професійно.

Раніше повідомлялося, що на Одещині триває бойова підготовка особового складу одного з окремих батальйонів морської піхоти.

Джерело

Залишити коментар