Україна

На Львівщині тривають навчання за стандартами НАТО

На Львівщині тривають навчання за стандартами НАТО

Фото: кадр из видео Навчання прикордонників у Львівській області

Прикордонна комендатура швидкого реагування проводить навчання в рамках програми JMTG-U — Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи Україна.

У Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ почалися спільні навчання підрозділів Держприкордонслужби та 58-ї ОМБ ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

До 26 грудня учасники навчань пройдуть складний курс підготовки за стандартами НАТО, починаючи від індивідуальної підготовки і закінчуючи комплексними тренуваннями в складі батальйону і бригади.

Зазначається, що Joint Multinational Training Group — Ukraine є одним з елементів практичної допомоги Україні від країн членів НАТО. Діяльність групи полягає в підготовці підрозділів сил безпеки і оборони України відповідно до стандартів і принципів НАТО.

Раніше повідомлялося, що в Одесі курсанти Військової академії опановують професію інструкторів з підготовки військовослужбовців до ведення бойових дій в умовах щільної забудови місцевості. Тритижневий курс проводять британські військовослужбовці.

Також відомо, що в Україні на південному напрямку в інженерно-саперних підрозділах, що несуть бойову службу біля узбережжя Чорного і Азовського морів, тривають практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар