Україна

На Донбасі сепаратисти мінують дороги

На Донбасі сепаратисти мінують дороги

Фото: Reuters Сепаратисти мінують дороги поблизу населених пунктів на Донбасі

ОБСЄ виявила 33 міни, встановлені неподалік від Ясного, і 17 мін, встановлених поперек дороги біля Саханки.

Сепаратисти мінують дороги поблизу населених пунктів на Донбасі. Про це з посиланням на звіт спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомляє прес-центр штабу ООС у неділю, 7 березня.

Патруль СММ ОБСЄ виявив недалеко від Ясного 33 протитанкові міни, ще 17 протитанкових мін були встановлені поперек дороги в 2,5 км від Саханки на тимчасово непідконтрольній території Донецької області.

Крім того, сепаратисти продовжують перешкоджати роботі місії. Безпілотник ОБСЄ дальнього радіусу дії глушили, коли він літав над непідконтрольними уряду України районами — населений пункт Сорокино (в 43 км на південний схід від Луганська) та населений пункт Ясне (в 30 км на південь від Донецька).

«Вищезазначені факти свідчать про те, що представники незаконних збройних формувань РФ продовжують демонструвати небажання виконувати раніше досягнуті домовленості», — сказано в повідомленні.

Раніше сьогодні сепаратисти обстріляли позиції ЗСУ з мінометів. З початку доби сепаратисти п’ять разів порушили режим тиші. Українські військові відкривали у відповідь вогонь.

Кількість українців у тюрмах ОРДЛО збільшилася

Джерело

Залишити коментар