Україна

На Банковій відбудеться нарада з мерами — ЗМІ

На Банковій відбудеться нарада з мерами - ЗМІ

Фото: RFE/RL Розмова c мерами може пройти в форматі селекторної наради

До участі в нараді хочуть залучити мерів тих міст, де не дотримується карантин вихідного дня.

В Офісі президента України ведеться підготовка до наради з мерами міст через порушення рішення уряду про карантин вихідного дня. Вона може відбутися вже в найближчі дні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в ОП в суботу, 14 листопада.

«Перш за все, до участі в нараді хочуть залучити мерів міст, де карантин не дотримується. За словами співрозмовника, точної дати наради поки немає, але вона може пройти сьогодні-завтра», — йдеться в повідомленні.

Раніше з’явилися повідомлення, що така розмова відбудеться в форматі селекторної наради сьогодні о 17:00. Але співрозмовники видання серед мерів найбільших міст запевнили, що поки не надходило запрошення на бесіду з президентом.

Нагадаємо, 14 листопада в Україні почався карантин вихідного дня. Встановлені урядом обмеження будуть діяти до 00:00 години понеділка. Карантин вихідного дня буде діяти три тижні.

Ідею про введення карантину вихідного дня підтримав президент Володимир Зеленський.

При цьому влада багатьох великих міст відмовилася вводити обмеження на вихідні. Наприклад, у Львові мерія скасувала вихідні дні в листопаді.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар