Україна

МОЗ оновило карантинний розподіл

МОЗ оновило карантинний розподіл

Фото: vn.20minut.ua МОЗ оновило карантинний список

У червоній зоні перебувають чотири області, в помаранчевій — дев’ять областей та Київ, у жовтій зоні — 11 регіонів.

МОЗ оновило список карантинних зон. У червоній зоні наразі чотири області. Про це в суботу, 13 березня, повідомляє прес-служба МОЗ.

Тепер у червоній зоні знаходяться Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області.

У помаранчевій зоні опинилися місто Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.

У жовтій зоні Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська і Чернігівська області.

Також в МОЗ зазначили, що показник госпіталізацій перевищує 60 на 100 тисяч населення станом на 12 березня в 8 регіонах — в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Так, при певному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, в Києві цей показник станом на 12 березня становить 75,4, у Вінницькій області — 123,6; в Житомирській області — 92,6; в Закарпатській області — 87,6; в Івано-Франківській області — 131,3; в Миколаївській області — 81,2, у Хмельницькій області — 68,0; Тернопільській області — 60,1, в Чернівецькій області — 90,2.

Нагадаємо, напередодні в Україні був зафіксований максимальний добовий приріст кількості хворих з початку року. При цьому щеплено за день було на чотири тисячі менше людей, ніж захворіли.

Джерело

Залишити коментар