Україна

МОЗ готове просити ВООЗ надіслати медиків

МОЗ готове просити ВООЗ надіслати медиків

Фото: Telegram / Коронавирус в регионах В Україні може утворитися гостра нестача медпрацівників

Відомство готує запит в організацію з проханням надіслати медиків для екстреної меддопомоги.

Україна готова звернутися до Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням надіслати медиків для екстреної меддопомоги. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю Українському радіо.

«Всесвітня організація охорони здоров’я як координатор приймає заявки про те, кому потрібні медичні працівники. Ми зараз говоримо, що ми готові розглядати і співпрацювати з ними щодо екстреної медичної допомоги. Оскільки екстрена медична допомога — це той етап, коли люди потребують невідкладної допомоги», — сказав він.

Він уточнив, що йдеться не тільки про хворих на коронавірус.

«Коли збільшується кількість викликів на екстрену медичну допомогу щодо COVID, то збільшується час проїзду цієї бригади, яка задіяна сьогодні на COVID, до іншої патології, де потрібна також невідкладна допомога», — сказав Ляшко.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що під розміщення хворих на коронавірус перепрофілюють 83 тисячі ліжок, що є половиною всього ліжкового фонду країни. При цьому раніше в міністерстві допускали, що при погіршенні епідситуації в країні може не вистачити медпрацівників.

Кількість випадків коронавірусу в Україні наближається до 500 тисяч, майже 260 тисяч з них активні, в лікарні госпіталізовані близько 28,5 тисяч пацієнтів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар