Україна

Місцеві вибори в Україні: у ЦВК пояснили, чому ще немає результатів

Місцеві вибори в Україні: у ЦВК пояснили, чому ще немає результатів

Фото: vybory.24tv.ua ТВК мали встановити результати голосування до 6 листопада

Більшість ТВК вже встановили результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня, але в деяких ТВК процес ще йде, зокрема, у зв’язку із судовими рішеннями.

  Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко заявив, що переважна більшість територіальних виборчих комісій (ТВК) зараз вже встановили результати місцевих виборів, але в деяких ТВК цей процес ще триває, зокрема, через судові рішення. Про це Діденко повідомив під час засідання ЦВК у середу, 11 листопада, пише Укрінформ.   Глава ЦВК зазначив, що на сьогодні ще йде процес підрахунку результатів виборів до обласних рад у Київській та Чернівецькій областях. Він додав, що результати повинні бути встановлені вже сьогодні.   На виконання рішень судів у деяких ТВК триває перерахунок голосів. Наприклад, у Марганецькій міській ТВК з виборів міського голови. Також у Кривому Розі не встановлені офіційні результати виборів міського голови та депутатів міськради.   За словами Діденка, суд зобов’язав повторно підрахувати голоси в Овручі Житомирської області, в Коцюбинській селищній ТВК та у Ковалевській селищній ТВК у Київській області.   «Таким чином, ті випадки, де процес визначення результатів ще не завершений, має під собою об’єктивні підстави, зокрема необхідність врахування рішень судів, і перебуває на контролі Центральної виборчої комісії», — наголосив голова Центрвиборчкому.   Чергові місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. Територіальні виборчі комісії повинні були встановити результати голосування до 6 листопада включно.  

  Нагадаємо, що в РНБО вимагають від ЦВК результатів виборів.   Також додамо, що обрані вже понад 300 мерів. ЦВК визначила переможців виборів на посаду глави населеного пункту в 492 селищних і 592 сільських радах.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар