Україна

Місцеві вибори: поліція завела більше тисячі справ

Місцеві вибори: поліція завела більше тисячі справ

Вже 15 листопада відбудеться другий тур місцевих виборів в більшості регіонів України

Майже 700 кримінальних справ відкриті за фактами порушення виборчого законодавства, понад 400 — пов’язані з виборчим процесом.

З початку виборчої кампанії в правоохоронні органи надійшло 16 203 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства. Порушено більше тисячі кримінальних справ, повідомляє Нацполіція в суботу, 14 листопада.

«У період з 5 вересня по 14 листопада 2020 року в цілому до територіальних органів Національної поліції надійшло 16 203 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства. Всього органами поліції складено 2 397 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства», — йдеться в повідомленні.

Так, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 1 093 кримінальні провадження: 687 — відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 406 — пов’язаних з виборчим процесом.

Нагадаємо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів депутатів і голів сільських, селищних і міських рад у 21 регіоні України.

Повторне голосування на виборах міського голови відбудеться в семи містах: Суми, Одеса, Херсон, Луцьк, Краматорськ, Кам’янець-Подільський та Українка.

Раніше в Слузі народу заявили про перемогу на місцевих виборах 25 жовтня. Правляча партія набирає найбільше депутатських мандатів по країні, заявив глава партії Олександр Корнієнко.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар