Політика

Місцеві вибори-2020: У Краматорську назвали прізвище нового міського голови

Місцеві вибори-2020: У Краматорську назвали прізвище нового міського голови

Фото з відкритих джерел

Явка виборців у місті у другому турі становила 23%

За результатами підрахунку голосів, які віддали виборці у другому турі місцевих виборів у Краматорську, у виборчих перегонах на посаду міського голови переміг самовисуванець Олександр Гончаренко.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення з Краматорська повідомив кореспондент Сергій Ігнатенко.

Для того, щоб Олександр Гончаренко офіційно став міським головою Краматорська, необхідно, щоб ТВК ухвалила відповідну постанову.

Як зазначив голова ТВК у Краматорську Роман Бойрак, комісія має зібратися, під час засідання – винести постанову і затвердити кандидатуру переможця та визначать дату проведення першої сесії міської ради Краматорська. Відповідну публікацію зроблять у місцевій пресі у середу.

Сергій Ігнатенко поінформував, що таке засідання відбулося напередодні ввечері. Кореспондент додав, що явка виборців у місті у другому турі місцевих виборів становила 23%, та зазначив, що у день волевиявлення правоохоронці зафіксували 10 порушень.

Нагадаємо, в Україні 15 листопада відбулося повторне голосування на виборах міських голів Луцька, Одеси, Сум, Херсона, Камʼянець-Подільська (Хмельницька область), Краматорська (Донецька область) та Українки (Київська область).

22 листопада повторне голосування з виборів міського голови призначене у 12 містах 10 регіонів, а саме: у Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Словʼянську (Донецька область), Ужгороді, Бердянську (Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

На 29 листопада призначене повторне голосування на виборах мера Чернівців.

Як відбувалося голосування на чергових місцевих виборах в Україні 25 жовтня, можна дізнатися за цим посиланням, а яких повноважень набудуть новообрані мери і депутати різних рівнів – тут.

Источник

Залишити коментар