Політика

Миру та злагоди: Зеленський привітав Польщу з Днем Незалежності

Миру та злагоди: Зеленський привітав Польщу з Днем Незалежності

Президент Польщі Анджей Дуда та президент України Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, Польща підтримує Україну у відстоюванні територіальної цілісності

Президент України Володимир Зеленський привітав поляків та президента Польщі Анджея Дуду з Днем Незалежності країни. Про це очільник України написав у Twitter.

У своєму дописі Зеленський побажав громадянам Польщі миру та злагоди. «Щирі вітання Анджею Дуді з Днем незалежності Польщі! Бажаємо братньому польському народу миру та злагоди. Цінуємо підтримку Польщі у відстоюванні територіальної цілісності України. Впевнений, стратегічне партнерство між Україною та Польщею сприятиме зміцненню миру, стабільності та безпеки у Європі», –  йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що до 100-річчя Варшавської битви відкрили пам’ятник Симону Петлюрі. Монумент присвячений підтримці Польщі іншими країнами під час польсько-радянської війни та дістав назву «Перед Варшавською битвою».

Новини за темою: У Польщі затримали міжнародну злочинну групу, яка займалася контрабандою сигарет з України

Нагадаємо, нещодавно Польща пообіцяла замінити меморіальну таблицю воїнів УПА на горі Монастир після ексгумації в цьому місці. Тоді зазначалося, що відновлена таблиця має бути доповнена новими іменами, але для цього необхідно підтвердити точність цієї інформації.

Источник

Залишити коментар