Політика

Міністр охорони здоров’я Степанов став депутатом Одеської облради

Міністр охорони здоров’я Степанов став депутатом Одеської облради

Максим Степанов МОЗ

Окрім Степанова, до Одеської облради пройшли троє чинних нардепів

Міністра охорони здоров’я Максима Степанов обрали депутатом Одеської обласної ради. Про це свідчать дані підсумкового протоколу обласної ТВК.

Зазначається, що загалом до Одеської облради пройшли 84 людини, які набрали необхідну кількість голосів.

Серед них мають підстави для отримання депутатських мандатів чинний міністр охорони здоров’я Максим Степанов, а також народні депутати Сергій Колебошин («Слуга народу»), Олексій Гончаренко («Європейська солідарність»), Вадим Рабінович («Опозиційна платформа – За життя») та шість екснардепів. Зокрема, йдеться про Олександра Урбанського, Івана Фурсіна, Олега Радковського та Світлану Фабрикант.

Раніше повідомлялося, що колишнього політвʼязня, журналіста Романа Сущенка на місцевих виборах обрали депутатом Черкаської обласної ради. Сущенко був першим номером у списку партії «Європейська солідарність».

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України закликала Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, недостатнє інформування про результати голосування створює ризики нацбезпеки.

Источник

Залишити коментар