Політика

Микола Скорик: Влада розтоптала вибір одеситів. Фальсифікації та крадіжка голосів — це не перемога

Микола Скорик: Влада розтоптала вибір одеситів. Фальсифікації та крадіжка голосів - це не перемога

Микола Скорик Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Влада розтоптала вибір одеситів. Фальсифікації і крадіжка голосів – це не перемога. Про це 16 листопада на брифінгу заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя», кандидат у мери Одеси Микола Скорик, повідомляє пресслужба політсили.

«Фальсифікації та адміністративний ресурс, фальшиві з’їзди, маніпуляції комісіями і «титушки», брудні публікації — далеко не повний перелік інструментів, які використовувалися владою для боротьби з опозицією. Влада в Києві і в Одесі вступили в змову, і результат, який ми побачили за підсумками голосування, показав, що вони повністю втратили довіру людей», — заявив Микола Скорик.

Політик зазначив, що як напередодні другого туру виборів, так і в день голосування фіксувалися численні порушення.

«Територіальна комісія незаконно припинила роботу. ЦВК, за вказівкою з Офісу президента, два рази за день, за підробленими документами, міняв голови Одеської міської ТВК, здійснювався тиск на членів дільничних і територіальних комісій. Будівлю ТВК мінували. При підрахунку голосів — аномальна кількість зіпсованих бюлетенів, голоси в яких віддані за мою кандидатуру. Влада просто розтоптала вибір одеситів. Всі, хто брав участь у фальсифікаціях, повинні понести заслужене покарання», — підкреслив Микола Скорик.

Опозиціонер зазначив, що фальсифікація результатів виборів не може бути перемогою в очах одеситів. Микола Скорик заявив, що разом з командою ОП-ЗЖ має намір захищати жителів Одеси від свавілля і беззаконня влади.

«Крадіжка голосів у одеситів — це ознака слабкості влади. Як би не склалися підсумки голосування, ОП-ЗЖ не буде відступати. Наша фракція в міській раді не дасть місцевій владі та їх київським спільникам далі принижувати одеситів і руйнувати місто. Ми будемо продовжувати боротися з корупцією і відстоювати інтереси одеситів і міста-героя Одеси!» — резюмував Микола Скорик.

Источник

Залишити коментар