Політика

Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера

Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

13 листопада на зустрічі з жителями Одеси кандидат в мери міста від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера.

«Сьогодні в Одесі накопичилося дуже багато проблем, які міська влада не хотіла вирішувати роками. На кожній зустрічі з одеситами ми обговорювали важке становище в медицині, високі тарифи і критичний стан житлового фонду, відсутність допомоги одеським сім’ям з міського бюджету», – зазначив Микола Скорик.

Одеса-багате місто, і в міському бюджеті є кошти для вирішення цих проблем, підкреслив він.

«Головне-розподіляти ці кошти чесно і прозоро. Тому наведення порядку в міському бюджеті, аудит всього того, що робила нинішня влада із забудовою, орендою Одеської землі та нерухомості – одне з головних наших завдань. Ми знизимо тарифи, збільшимо фінансування медицини, введемо компенсації з міського бюджету для непрацюючих пенсіонерів на покупку ліків. Міський бюджет Одеси стане соціально орієнтованим і працюватиме на розвиток міста», – підкреслив Микола Скорик.

Кандидат в мери від ОПЗЖ підкреслив, що його завдання – стати мером для всіх одеситів, а не тільки для тих, хто віддав за нього голоси.

«Ми не будемо ділити людей на» своїх «і» чужих», об’єднаємося для того, щоб місто почало змінюватися. Всі проблеми не можна вирішити разом, але жителі повинні відчувати, що влада про них піклується і економіка працює. 15 листопада ми можемо це зробити – повернути в Одесу справедливу владу, комфорт і благополуччя і одеситам», – акцентував кандидат у мери.

Нагадаємо, 15 листопада в Одесі відбудеться другий тур виборів мера.

Источник

Залишити коментар