Політика

Микола Скорик: Приймати рішення в Одесі повинні тільки одесити

Микола Скорик: Приймати рішення в Одесі повинні тільки одесити

Микола Скорик Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Приймати рішення щодо того, хто буде керувати Одесою повинні тільки одесити. Про це кандидат у мери Одеси від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик заявив на брифінгу біля будівлі міської ТВК після повідомлення, що будівля на Косовській 2-Д замінована, передає пресслужба партії.

Напередодні, 14 листопада, в невідомому напрямку з документами і печаткою зникли ексголова і секретар міської ТВК. За словами Миколи Скорика, і дзвінок про мінування, і зникнення голови комісії, і наявність тут невстановлених осіб спортивної статури – все це ланки одного ланцюга.

«Ми просимо екскерівництво комісії вийти на зв’язок, повернути виборчу документацію і припинити саботаж роботи ТВК. Нагадую, що за спробу зірвати виборчий процес передбачена кримінальна відповідальність. Ми вимагаємо від правоохоронних органів зайнятися виконанням своїх безпосередніх обов’язків щодо забезпечення виборчого процесу, а також забезпечити охорону ТВК. Народні депутати від ОПЗЖ будуть тут чергувати і протистояти цьому беззаконню», — сказав Микола Скорик.

Кандидат на пост міського голови Одеси висловив подяку всім, хто вже проголосував, а також членам виборчих комісій, спостерігачам, співробітникам екстрених служб. «Ви всі чесно виконуєте свій обов’язок в цих непростих умовах. Я прошу спільними зусиллями не допустити провокацій і забезпечити прозорість виборчого процесу. Вирішувати, хто буде керувати Одесою, можуть тільки одесити», — підкреслив Микола Скорик.

Він також закликав одеситів протидіяти фальсифікаціям. «Для цього потрібно йти і голосувати. Час ще є. Ми нікому не дозволимо вкрасти вибір городян-приймати рішення в Одесі повинні тільки одесити!» — сказав Микола Скорик.

«Я пішов у мери, щоб зробити Одеську владу справедливою, а Одесу – містом, що розвивається, і комфортним, в якому немає місця корупції. Це можливо вже сьогодні ввечері! Давайте не упустимо шанс змінити наше улюблене місто!» — підкреслив Микола Скорик.

Микола Скорик: Приймати рішення в Одесі повинні тільки одесити

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Нагадаємо, нещодавно кандидат у мери міста від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик на зустрічі з жителями Одеси розповів про перші кроки на посаді мера.

Источник

Залишити коментар