Політика

Медведчук: Зеленський та його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»

Медведчук: Зеленський та його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою "концтаборів"

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект №4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов’язаних з військовополоненими та інтернованими особами в особливий період», який вже викликав найглибше справедливе обурення не тільки в нашій країні, а й за її межами. Цей законопроект є черговим проявом політики терору і утиску конституційних і невід’ємних прав людей, які проживають на території України, чия провина нічим не доведена і може існувати тільки в уяві Зеленського і його оточення, вважає голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«Причому затриманням і негайним, без суду і слідства, переселенням в спецтабори (як йдеться в законопроекті, примусовим поселенням в певних місцях і тилових таборах для військовополонених) буде займатися Служба безпеки України, на адресу якої, в тому числі з боку Amnesty International і Human Rights Watch, а також інших міжнародних моніторингових організацій, неодноразово звучали звинувачення в створенні «секретних в’язниць». Очевидно, що подібна загроза в перший же день буде використана для здійснення корупційних дій, а більш ймовірно – для банального грабежу, рейдерства і відвертого вимагання», – йдеться в заяві політика.

Він зазначає, що крім того, створення таких «таборів смерті», що не входять в існуючі пенітенціарні або слідчі структури, функціонування яких регулюється чинним законодавством, може розв’язати руки для найжорстокішої злочинної розправи над неугодними.

«Влада неодноразово ущемляла права громадян України і проживають на території нашої країни підданих інших держав, обмежуючи їх право на вільне використання рідної мови, позбавляючи гарантованих Конституцією України виборчих прав і соціальних гарантій. Увійшовши в раж від вседозволеності, сьогодні влада готується перейти останню межу і вибірково застосовувати насильство щодо неугодних мирних громадян, які живуть на території України.

Можливо, українська влада розраховує повторити шлях, яким йшли тільки нацисти і який дуже точно охарактеризував німецький священик Мартін Фрідріх Густав Німеллер:

Коли нацисти хапали комуністів, я мовчав: я не був комуністом.

Коли вони садили соціал-демократів, я мовчав: я не був соціал-демократом.

Коли вони хапали членів профспілки, я мовчав: я не був членом профспілки.

Коли вони прийшли за мною-заступитися за мене було вже нікому.

Запевняю українську владу, яка мріє продовжити штампувати антиконституційні закони в слухняній їй Верховній Раді: стараннями в тому числі і нашої партії Український народ зберігає пам’ять про методи нацистів, і є риса беззаконня, яку він ніколи не дозволить перейти. І відправка мирних громадян в «концтабори» знаходиться далеко за цією межею.

Українці добре розуміють, що за даним законопроектом стоїть зовсім не прагнення захистити Україну, а бажання розгорнути терор для того, щоб за всяку ціну зберегти вислизаючу владу», – зазначив Медведчук.

Источник

Залишити коментар