Політика

Медведчук ніколи не змінював своїх політичних поглядів, щоб комусь сподобатися, – Піховшек

Медведчук ніколи не змінював своїх політичних поглядів, щоб комусь сподобатися, – Піховшек

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

На відміну від більшості українських політиків голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук ніколи не змінював своїх політичних поглядів і не підлаштовувався під політичну кон’юнктуру. Він завжди відстоював свою позицію.

Таку думку висловив політичний журналіст В’ячеслав Піховшек у своїй авторській програмі «Хронологія тижня» на телеканалі NewsOne.

Він, зокрема, зазначив, що протягом всієї своєї політичної кар’єри Віктор Медведчук відстоює своє бачення побудови процвітаючої української держави, навіть якщо це комусь не подобається.

«Це людина, яка послідовно, протягом багатьох років реалізовує свої політичні погляди. Іноді це дуже багатьом не подобається, особливо нашим праворадикалам. Але, подобатися всім — це якраз і означає бути хамелеоном. У нинішніх заявах Медведчука йдеться, що потрібно згладжувати деякі кути. Але Медведчук всією своєю політичною кар’єрою довів, що для нього політичні переконання є самодостатніми. Для Медведчука є його політичні погляди і його політична лінія, яку він вистоює», — сказав Піховшек.

При цьому, журналіст додав, незважаючи на багаторічну чехарду у зовнішньополітичному курсі України, Медведчук завжди виступав за тісні відносини з Росією.

«Подивіться на всю кар’єру Медведчука, ви не знайдете там протиріч. Він завжди виступав за мирні добросусідські відносини з Росією. За необхідність їх розвитку. Медведчук завжди виступав за рівноправні відносини України з іншими країнами світу», — підкреслив Піховшек.

Источник

Залишити коментар