Політика

Медведчук: Місцеві вибори показали, що «Опозиційна платформа — За життя» є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні

Медведчук: Місцеві вибори показали, що "Опозиційна платформа - За життя" є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Місцеві вибори показали, що «Опозиційна платформа – За життя» є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні. Про це йдеться в заяві голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народного депутата Віктора Медведчука, розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Медведчук: Місцеві вибори показали, що "Опозиційна платформа - За життя" є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Місцеві вибори яскраво підкреслили намітилася ще в минулому році тенденцію:» опозиційна платформа – за життя «витісняє» Слугу народу » з позицій лідируючої на всеукраїнському рівні політичної сили. 

Так, » опозиційна платформа — за життя» на місцевих виборах перемогла в шести регіонах, «європейська солідарність» ‒ в п’яти, і тільки в чотирьох регіонах перемогу здобула партія так званої монобільшості від «Слуги народу».

На виборах до Верховної Ради влітку 2019 року «слуги народу» «взяли» 22 області, крім двох східних ‒ Донецької та Луганської, де перемогла «опозиційна платформа – за життя», та Львівської області («Голос»). Однак продовження політики Петра Порошенка у виконанні вже нової влади дуже швидко розчарувало українців. Мир на Донбасі так і не був досягнутий, антисоціальні злочинні реформи не були скасовані, а провали влади в боротьбі з коронавірусом остаточно відкрили очі суспільству на справжнє обличчя влади. Зеленський, який відкрито і явно продовжує політику Порошенка, так і не зміг об’єднати українців, викликавши кризу довіри і легітимності нинішньої влади.

У підсумку єдиною партією, яка послідовно декларує радикальну зміну економічного курсу, спрямованого на створення нових робочих місць, залучення інвестицій, зниження комунальних тарифів і захист соціальних гарантій громадян, а також національну політику, мета якої ‒ «зшивання» країни, є «опозиційна платформа – за життя». Саме така послідовна позиція партії призвела до того, що громадяни Південного Сходу України, які ще рік тому голосували за «слуг народу», сьогодні зрозуміли, хто дійсно захищає їхні інтереси. Завдяки такій позиції, наша партія на місцевих виборах впевнено перемогла в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях, а в Харківській, Дніпропетровській і Сумській областях стала другою. 

При цьому важливо відзначити, що» опозиційна платформа – за життя » – це не тільки партія південного сходу. Результати в Полтавській,

Кіровоградській, Сумській, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій областях це підтверджують. У Києві кандидат від нашої політичної сили посів друге місце на виборах мера. Наші представники продовжують боротьбу за посаду мера в Одесі, Миколаєві та Херсоні. Таким чином, політика нашої партії підтримується громадянами не тільки півдня, сходу, півночі, а й центру і заходу України. 

Медведчук: Місцеві вибори показали, що "Опозиційна платформа - За життя" є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Медведчук: Місцеві вибори показали, що "Опозиційна платформа - За життя" є не тільки головною опозиційною партією, а й лідируючою партією в країні

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

У нашої партії є мирний план, який узгоджений з Донецьком, Луганськом і Москвою і який підтримали європейські політики. Далі потрібна тільки політична воля першої особи в Україні, яка, на жаль, геть відсутня.

Питання тарифів і створення нових робочих місць – ще один пріоритет, на якому акцентує увагу «опозиційна платформа – за життя». Вже досягнуті домовленості з керівництвом РФ про зниження цін на газ і зняття санкцій з окремих українських підприємств. Якби цей процес був обопільним, тут можна було б досягти набагато серйозніших результатів, які дали б серйозний поштовх розвитку економіки.

Досягнута принципова домовленість про постачання в Україну російської вакцини від коронавірусу» Супутник V » ‒ єдиної в світі вакцини, в чергу за якою вишикувалися понад 50 країн світу. І ще один важливий момент-це гуманітарний Порядок денний. «Опозиційна платформа — за життя» проводить політику «зшивання» країни. Простими словами, це політика згладжування гострих кутів, розбіжностей у світогляді українців на Заході і сході країни.

Мова не тільки про те, що» опозиційна платформа – за життя » пропонує країні, а й про те, що ми вже це робимо, перебуваючи при цьому в опозиції. Поки прозахідні партії ведуть аморфну політику, активізуючи виключно в соцмережах » » опозиційна платформа — за життя» йде до людей, а керівництво партії вже має на руках домовленості, які після приходу до влади будуть реалізовані в інтересах українських громадян. 

Згідно з опитуванням КМІС, опублікованим на цьому тижні » » опозиційна платформа — за життя» вже вийшла на перше місце в рейтингу політичних партій в цілому по країні. Якби зараз проходили вибори до Верховної Ради, за нашу партія проголосувало б 22,1% респондентів, які мають намір піти на вибори і визначилися, за кого віддадуть голоси. А ось «Слуга народу» опустилася на третє місце з 18,7%. Не дивно, що при таких показниках Володимир Зеленський говорить публічно про можливий розпуск Верховної Ради, і такий запит у суспільстві, безсумнівно, є.

Розчарування політикою Президента і монобільшості наростає. І чим більше влада відкладає вибори в Раду, тим оглушливішою буде її поразка на них. 

Поразка владної команди, яка отримала від українського народу безпрецедентний мандант на зміни, – це результат глибоко збиткової, націоналістичної політики та провального курсу в економіці та соціальній сферах.

Источник

Залишити коментар