Політика

Марчевський: Заява Резнікова про Донбас — це втілення хворої пропаганди

Марчевський: Заява Резнікова про Донбас - це втілення хворої пропаганди

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Заява міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова, в якій він назвав Донбас раковою пухлиною і запропонував виселяти росіян з країни — втілення брудної пропаганди. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик так само зазначив, що людина, яка ненавидить Донбас — не може займатися його реінтеграцією.

«Історія із заявою Резнікова про ракову пухлину — це огидно. Не хочеться навіть її обговорювати. Але ми з вами спостерігаємо втілення найболючішої пропаганди. Ми всі з вами чули про фільтраційні табори. Так от, зараз вони втілюють їх у життя. А якщо людина, яка належить до іншої нації і становить небезпеку для країни? Грузії, Азербайджану, наприклад. Його не треба виселяти? Чому вони постійно говорять про одну націю — росіян? Ми з вами живемо в Києві, у мене тут дуже багато друзів-росіян, які не представляють ніякої небезпеки», — заявив Марчевський.

Нагадаємо, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков порівняв непідконтрольні території Донбасу з «пухлиною». Таким чином він висловився в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою», опублікованому на YouTube.

Источник

Залишити коментар