Політика

Марчевський: Україна повинна почати домовлятися з Росією про виробництво вакцини тут

Марчевський: Україна повинна почати домовлятися з Росією про виробництво вакцини тут

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський запропонував депутатам звернутися до Віктора Медведчука з проханням про вакцинацію від коронавірусу. Таким чином, в ефірі телеканалу Ньюзван, політик припустив як можна вилікувати і повернути до роботи парламент у повному складі.

«Парламентарі можуть всі дружно звернутися до Віктора Медведчука з проханням організувати їм вакцинаційний тур. Я думаю, що він не відмовить, організовує. Звозить їх до Росії, вакцинує і Верховна Рада точно зможе нормально працювати. Тому що вже є хороша вакцина і вона знаходиться в Росії» — заявив Марчевський.

На репліку представника ОПЗЖ відреагував один з гостей програми, який засумнівався в правдивості російської вакцини від коронавірусу. У відповідь Марчевський навів факти, заяви міжнародних організацій та результати сертифікації. А так же помітив, що Україні необхідно почати переговори про виробництво російської вакцини на своїй території.

«Держава повинна зв’язатися з керівництвом Російської Федерації, купити або просто попросити 10 тисяч одиниць вакцини для тестів, провести тут лабораторне тестування і на результатах цього тестування вже зрозуміти чи робоча вакцина. У мене абсолютно немає сумнівів в її працездатності. Після сертифікації вже потрібно виходити на переговори і домовлятися навіть не про постачання, а про налагодження спільного виробництва на території країни. І коли це буде зроблено, коли ми будемо виробляти російську вакцину на території України — у нас з’явиться шанс викараскатися з пандемії» — заявив він.

Источник

Залишити коментар