Політика

Майже 60% українців вірять у нормалізацію відносин між Україною і Росією, — опитування

Майже 60% українців вірять у нормалізацію відносин між Україною і Росією, - опитування

Фото з відкритих джерел

Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології, 56,6% українців вірять, що в майбутньому Україна досягне миру і нормалізації відносин з Росією.

Відзначимо, що в квітні кількість українців, які вірять в нормалізацію відносин з РФ становила 51,3%.

У свою чергу тільки 30% українців вважають, що в майбутньому Україна і Росія будуть мати напружені/конфліктні відносини.

При цьому, із заходу на схід зростає частка тих, хто вірить в нормалізацію відносин — з 52% на Заході до 72% на Донбасі (відповідно, з 33% до 22% знижується частка тих, хто вважає, що країни матимуть конфліктні відносини).

Разом з тим, порівняно з квітнем, коли співвідношення було 51% проти 33%, стало більше тих, хто очікує нормалізації відносин.

Майже 60% українців вірять у нормалізацію відносин між Україною і Росією, - опитування

Фото з відкритих джерел

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей та Криму, Київським міжнародним інститутом соціології за власною ініціативою, протягом 17-24 жовтня 2020 року.

Метод опитування — телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера. Загальна кількість респондентів — 1502 осіб. Ймовірна похибка — 2,6%

Источник

Залишити коментар