Світ

Лукашенко назвав своє правління «епохою стабільності»

Лукашенко назвав своє правління "епохою стабільності"

Фото: Getty Images Протести в Білорусі

Політик проводжає минулий рік з почуттям надії і вважає, що в основі кризи в країні лежать питання економіки.

Олександр Лукашенко впевнений, що час його правління Білоруссю увійде в історію як «епоха стабільності». Про це він заявив в інтерв’ю на телеканалі Росія-1, повідомляє ТАСС.

«Епоха Лукашенка — це епоха стабільності, миру і справедливості», — наголосив політик.

Він зазначив, що проводжає 2020 рік з відчуттям надії і ставить серйозні цілі на майбутнє.

«Перед нами — нова п’ятирічка, треба її спланувати і вирішити ті проблеми і питання, які будуть визначені на Всебілоруських народних зборах», — вказав Лукашенко і додав, що в основі будь-якої кризи лежать економічні причини, тому економіці потрібно приділяти особливу увагу.

«Після кожних виборів у нас така криза. Вона пов’язана з політикою, але в основі лежить, завжди в основі, один із стовпів, якщо можна так висловитися, — економіка. Якщо у нас буде нормально економіка розвиватися хоча б як в цьому році, нам ні майбутній, ні 23-й, 25-й роки не страшні», — вказав політик, відповідаючи на питання, чи вважає він, що політична криза в країні завершилася.

Нагадаємо, 11-12 лютого в Білорусі має відбутися VI Всебілоруські народні збори, які було створено як особлива форма народовладдя, що дозволяє громадянам приймати участь в справах держави.

У зборах традиційно беруть участь представники всіх гілок влади, виробництва, бізнесу, науки, освіти, культури, а також делегати від кожного регіону країни, громадські діячі та студентські активісти.

Форум проводиться раз на п’ять років.

Нагадаємо, в Білорусі кілька місяців тривають протести, які почалися після президентських виборів 9 серпня.

ЄС і США не визнають результати голосування і вважають надмірно жорсткими дії білоруських правоохоронців стосовно пікетників.

Джерело

Залишити коментар