Україна

Лікарі очікують швидкого одужання Зеленського

Лікарі очікують швидкого одужання Зеленського

Фото: Офис президента Зеленський перебуває у Феофанії на тих же умовах, що й інші пацієнти, каже головлікар

Ознак того, що перебіг хвороби у президента може ускладнитися, немає, кажуть у Феофанії.

Президент Володимир Зеленський почувається добре, є ознаки його швидкого одужання, повідомив головлікар лікарні Феофанія Ігор Семенів, пише Інтерфакс-Україна в п’ятницю, 13 листопада.

«Поки немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися. Навпаки, є симптоми, які дозволяють сподіватися на швидке одужання», — сказав він.

Лікар зазначив, що президент перебуває в лікарні на тих же умовах, що й інші пацієнти.

«Сума утримання президента така ж, як і кожного пацієнта, який потрапляє в лікарню з коронавірусною інфекцією. Це в середньому 7,8 тис. грн на день. Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнту. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні рівно на тих же умовах, як і інші», — сказав Семенів.

Він нагадав, що Феофанія з початку вересня почала приймати пацієнтів з коронавірусом і прийняла вже 120 осіб. «І бюджет для кожного — однаковий. І це далеко не 2,7 млн ​​грн, узятих з нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити», — сказав він.

Нагадаємо, коронавірус у Зеленського виявили 10 листопада. Спочатку він відправився додому на самоізоляцію, але потім його вирішили перевести в лікарню.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар