Політика

Кулеба: Україна очікує на тісну співпрацю з новообраним президентом Молдови

Кулеба: Україна очікує на тісну співпрацю з новообраним президентом Молдови

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Україна вже зараз тісно співпрацює з Молдовою в рамках ГУАМ

Україна готова до нового етапу відносин з Молдовою під керівництвом новообраного президента Маї Санду. Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в рамках онлайн-конференції «The Road to Warsaw Security Forum», передає Укрінформ.

«Ми очікуємо на тісну співпрацю з президентом Санду»,- наголосив Кулеба.

За його словами, Молдова є складною країною у політичному плані, а обрання Санду президентом було для цієї країни балансуванням і «політичною еквілібристикою».

Він зазначив, що Київ готовий відкрити нову сторінку у відносинах з Кишиневом. Кулеба зауважив, що Україна вже зараз тісно співпрацює з Молдовою в рамках ГУАМ, а також в рамках ініціатив ЄС та НАТО.

Новини за темою: Можливі наслідки виборів в Молдові: Приєднання до Румунії й розморожування конфлікту в Придністров’ї

Раніше повідомлялося, що на президентських виборах у Молдові перемогла колишня прем’єр-міністерка країни та лідер партії «Дія і солідарність» (PAS) Мая Санду.

Президент України Володимир Зеленський встиг привітати колишню прем’єр-міністерку Молдови та лідера партії «Дія і солідарність» Маю Санду із перемогою на виборах президента.

Переможниця виборів президента Молдови Мая Санду найближчим часом проведе зустріч із президентом України Володимиром Зеленським.

Источник

Залишити коментар