Політика

Кулеба розповів, коли в Україні запустять Кримську платформу

Кулеба розповів, коли в Україні запустять Кримську платформу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Офіційний запуск відбудеться за участі лідерів держав та представників міжнародних організацій

Запуск Кримської платформи відбудеться у Києві на саміті 2021 року, на якому зберуться лідери інших країн та представники міжнародних організацій. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, передає «РБК-Україна». 

За словами очільника МЗС, Кримська платформа об’єднає держави, міжнародні організації та недержавних гравців, які повинні будуть спрямувати свої зусилля на деокупацію Криму.

«У Кримській платформі буде декілька рівнів: міжурядовий, міжпарламентський та експертний рівень. За всіма цими напрямами буде розгорнута робота, яка наближатиме деокупацію Криму та його повернення до України», – наголосив Дмитро Кулеба.

Новини за темою: Міжнародна кримська платформа Зеленського: Перспективи й загрози

Також в рамках Кримської платформи намагатимуться обмежити можливості для «російського свавілля в Криму».

«Ми будемо зміцнювати санкції, ми будем створювати такі умови у світовій політиці, які будуть витискати Росію з Криму», – додав міністр.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Кулеба назвав основні пріоритети Кримської платформи, серед яких – безпека, ефективність санкцій, захист прав людини, подолання негативного впливу на економіку та низка інших.

Джерело

Залишити коментар