Світ

Кремль позитивно оцінив зустріч у «Нормандії»

Кремль позитивно оцінив зустріч у "Нормандії"

Фото: elysee.fr Політрадники лідерів нормандської четвірки

Напередодні у Парижі відбулася зустріч політрадників нормандського формату, на якій прийняли комюніке.

У Кремлі вважають позитивними підсумки зустрічі політрадників лідерів нормандської четвірки. Таку оцінку у четвер, 27 січня, дав речник президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

«Ніхто, власне, не очікував, та й не міг очікувати якихось проривних розумінь або дій», — сказав він, зазначивши, що «дуже непогано, що учасники намагаються якось привести до єдиного знаменника своє розуміння того, що написано в тексті мінського комплексу заходів.

«Хоча досить парадоксальна річ. Справа в тому, що формулювання цього тексту не хитромудрі, вони гранично конкретні, зрозумілі і формулювалися так, щоб не допускати подвійного прочитання», — зазначив Пєсков.

«Звичайно, ще слід проаналізувати, яким чином ми дійшли ситуації, коли кілька сторін — учасників мінського процесу мають різне розуміння гранично зрозумілих і чітких формулювань. Але водночас немає лиха без добра, добре, що вони намагаються знайти єдине розуміння», — додав він.

Як повідомлялося, за підсумками зустрічі політрадників лідерів нормандської четвірки в Парижі сторони узгодили «лаконічне комюніке» про просування переговорного процесу.

Джерело

Залишити коментар