Україна

Коштів на оплату медпослуг вистачить до кінця року

Коштів на оплату медпослуг вистачить до кінця року

Фото: 112.ua На рахунках НСЗУ міститься близько 14 млрд грн

Денис Шмигаль заявив, що коштів на рахунках НСЗУ досить для оплати медичних послуг на лікування коронавірусної інфекції.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що коштів на оплату медичних послуг вистачає до кінця року. За його словами, на рахунках Національної служби здоров’я України (НСЗУ) зараз перебуває близько 14 мільярдів гривень.

«На сьогодні коштів на рахунках НСЗУ є близько 14 млрд грн, за розрахунками, цього цілком вистачає навіть зі зростаючою кількістю хворих, щоб до кінця року забезпечити оплату медпослуг із лікування COVID-19 та інших медпослуг теж», — заявив Шмигаль в ефірі програми Свобода слова на телеканалі ICTV у понеділок, 16 листопада.

Також він додав, що в разі необхідності «Верховна Рада забезпечить всі витрати, щоб НСЗУ їх оплатила відповідним медустановам, які надають медпослуги».

Раніше повідомлялося, що в.о. глави НСЗУ Андрій Віленський повідомив, що НСЗУ не вистачає близько 5,6 млрд грн для оплати медустановам, щоб заплатити лікарням, які мають договори на стаціонарне лікування COVID-пацієнтів.

Також стало відомо зі слів Андрія Віленського, що Нацслужби здоров’я частково припинить фінансування 93 медустановам. Вони не змогли за півроку виконати зобов’язання НСЗУ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар